Bir Şeyler Eksik – Bir Şeyler Eksik

Bir Şeyler Eksik adlı canavar ekip kendi adını taşıyan ilk albümünü A.K. Müzik etiketiyle yayınladı. Yani özetle ateşler eden bir ekipten alevler çıkartan bir albüm geldi! Heyecandan abuk sabuk sıfatlar kullanmış olsam da albümdeki isimleri söyleyince tahmin ediyorum ki sizler de heyecanımı paylaşacaksınız: Çağıl Kaya, Alper Yılmaz, Volkan Öktem, Serhan Erkol ve Tamer Temel. Sorarım size daha ne olsun? Sevgili Emre Malikler albümün miksini yaparken Selim Sayari de mastering’i üstlenmiş. Kapak tasarımı ise Perim Davudoğlu Öktem‘in elinden çıkmış.

Albümdeki her bir müzisyene ayrı ayrı hayran olduğum için albümü çıktığından beri çevire çevire dinliyorum. İster istemez Çağıl Kaya’ya şaşırıyor, hem bu kadar iyi caz söyleyip hem bu kadar seri ve anlaşılır rap söyleyerek her iki camiadan da insanları işsiz bıraktığını düşünüyorum. Sevgili Çağıl bu kriz ortamında en azından bu türlerden birini boş bırakırsa başkaları da kendilerince müzik yapabilir diye düşünüyorum. 🙂

Dilerim albümdeki her parça ayrı ayrı kliplenir de hepsini tek tek değerlendirip hepsine dair ayrı yazılar yazma şansım olur. Ben size tadımlık olarak Savaş Tanrısı‘nı seçiyorum ama biliyorum ki onunla yetinmeyip aşağıdan albümün tamamına da devam edeceksiniz.

Bir Şeyler Eksik’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend