Bir Şeyler Eksik – Kafada Deli Sorular

İsmini her duyduğumuzda kalp atışlarımızı hızlandıran ekiplerden Bir Şeyler Eksik, Eylül başında kendileriyle aynı ismi taşıyan şahane albümlerinden Kafada Deli Sorular‘ı kliplendirdi. Tıpkı yaptıkları müzik gibi klip de izleyene çok şey anlatıyor ve anlattıklarını karşı tarafa hayli sanatsal bir ifadeyle aktarmayı seçiyor.

Didem Kırış, Salih Usta, Gülnara Golovina, Hilal Eroğlu, Aysen Mede ve Sedat Can Güvenç‘in her adımda hayatın tokatlarını yiyerek ilerledikleri ve hiç dert yok gibi bir de birbirleriyle savaştıkları bir ayakta kalma mücadelesi göreceksiniz Kafada Deli Sorular’ın klibinde. Ramin Matin ve Tayman Tekin‘in imzasını taşıyan klibin geçtiği alanlar ve sahnelerin arka planını oluşturan görüntüler de doğrudan bu mücedeleyi İstanbul veya bir büyük şehirle özdeşleştirmemize sebep oluyor. Bakalım sizler klibi izleyince neler hissedeceksiniz?

Bir Şeyler Eksik Çağıl Kaya, Alper Yılmaz, Volkan Öktem, Serhan Erkol ve Tamer Temel‘den oluşuyor. Tıpkı Çağıl Kaya’nın ateş ederek şarkı söyleyişi gibi ekibi oluşturan her bir kıymetli müzisyen de tüm şarkılarda müthiş icrâlara imza atıyor. Buyurun bu kadar bahsetmişken Bir Şeyler Eksik’in (B’R ŞEYLER EKS’K) kendi adını taşıyan ilk albümünü de bir tur baştan sona dinleyip hatırlayalım.

Bir Şeyler Eksik’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend