Can Aydınoğlu – Sen Yaşa Diye

Sevgili Can Aydınoğlu‘nu pek çok müziksever, başta Nilipek olmak üzere dahil olduğu veya içinde yer aldığı projelerden tanıyoruz. Can bir süredir kendi şarkılarını da minik minik paylaşmaya başladı. Şimdilik paylaştığı iki şarkısını da sadece YouTube kanalına yükleyen Can, bunların ikincisi olan Sen Yaşa Diye‘yi geçtiğimiz hafta yayınladı. Videoda da göreceğiniz kapak görseli Barış Uçar imzalıymış.

Can zaten iyi bir gitarist, bunu bestelerini bu sade şekliyle dinlediğinizde çok daha net fark edebilirsiniz. Güzel bir gitar akışının üzerine kuruyor şarkılarını. Bundan bir süre önce de Gün adlı parçasını paylaşmıştı yine aynı şekilde. Onu da hemen buraya iliştireyim.


Bu kez Can’ın müthiş kurduğu gitarlar kadar iyi bir de şiir var karşımızda Sevin Aydınoğlu imzalı. Can, Öldürsün Beni Gün adlı bu şiiri şarkı sözüne uyarlamış. Ortaya hem söz hem müzik olarak çok güçlü bir eser çıkmış. Can kendi şarkılarını paylaşmaya devam edip kendi müziğinin hayran kitlesini artırmadan önce ben kendisine Karşı Müzik’te yer vereyim ki sizler de bu güzel müzikleri erkenden fark edip, Can’ın bu yolculuğunu başından takip edin istedim.

Bakalım Sen Yaşa Diye ve Gün parçaları sizleri nasıl etkileyecek?

Can Aydınoğlu’nu takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend