Can Güngör – Sevdim Seni Bir Kere | ve ben yalnız

Can Güngör – Sevdim Seni Bir Kere | ve ben yalnız

Long Way From Home, Evden Uzakta, Pürtelaş 3+1, Kitapçı ve daha pek çok müzikli video işinden tanıdığımız kıymetli yönetmen sevgili Levent Sevi bir kez daha yeni bir program ile karşımızda: ve ben yalnız.

ve ben yalnız’ın konsepti tamamen yalınlık üzerine kurulu diyebiliriz. ve ben yalnız’da günümüzün sanatçıları Türk müzik piyasasının geçmişinden bir şarkı seçip bunu çıplak sesleriyle söylüyor ve Levent de bu performansları Yeldeğirmeni‘ndeki Şen Bakkal Stüdyoları‘nda kayıt altına alıyor.

Tıpkı Pürtelaş 3+1’in ilk bölümünde olduğu gibi ve ben yalnız’ın ilk bölümünde de konuk olarak Can Güngör‘ü görüyoruz, çünkü tarih tekerrürden ibaret ve tesadüf diye bir şey yok. Sevgili Can ve ben yalnız için sözü ve müziği Özdemir Erdoğan‘a ait olan ölümsüz eser Sevdim Seni Bir Kere‘yi seslendiriyor.

Pürtelaş 3+1 de yalınlık üzerine bir projeydi, şarkıların ilk üretildiği ana en yakın hâlini duyabilmek adına en fazla iki kişinin katıldığı bir konsept belirlemiştik ancak ve ben yalnız bunun da ötesine geçiyor ve bu kez müzisyenin çıplak sesiyle dinleyeni baş başa bırakıyor. Kısa süre içersinde elimizde çok kıymetli ve benzersiz bir arşiv oluşacak gibi duruyor, ne şans.

Programın ses kaydını, konsepti de Levent ile birlikte belirleyen Can Güngör gerçekleştirirken, miks Umut Çetin‘e aitmiş. Yapımcı ve yönetmen her zaman olduğu gibi Levent Sevi. ve ben yalnız tüm müzikseverlere hayırlı uğurlu olsun.

Can Güngör’ü takip ediniz:

Tabii Levent Sevi’yi de:

2 Yorum
 • Ekin Can Çelik
    10:13h, 10 Ekim Cevapla

  Çok cok güzel ve sade ve bir o kadar yoğun. Tesekkürler.

  • Emir Aksoy
     11:32h, 13 Ekim Cevapla

   Ne mutlu beğendiyseniz efendim.

Yorum ekleyin

Send this to a friend