Chromas – World On Our Shoulders #resolution2020

Chromas – World On Our Shoulders #resolution2020

Bugün sosyal medyada Chromas‘ın World On Our Shoulders (namı diğer Omzumuzda Dünya) performansıyla karşılaştık ve hemen bu anlamlı projeyi sizlerle de paylaşmak istedik.

Dünya çapında iklim değişikliğine dair bir farkındalık yaratmayı amaçlayan New Year’s Resolution 2020 projesinin Türkiye ayağına öncülük eden Chromas, Ed Sheeran‘ın bu projeye özel bestelediği World On Our Shoulders parçasına Türkçe sözler yazıp parçayı kendilerine göre düzenleyerek bu yarattıkları kendine has versiyonu Boğaz‘da şahane bir şekilde seslendirmiş.

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF), National Geographic, Universal Music ve Birleşmiş Milletler öncülüğünde gerçekleşen kampanya dahilinde Dünya’dan ve Türkiye’den pek çok koro ve sanatçı World On Our Shoulders’ı kendi versiyonları ile seslendiriyor. YouTube’da #resolution2020 yazıp aratarak her gün genişleyen bu dünyayı keşfe çıkabilirsiniz. Projenin amacıysa “Çözümün Parçası Olun” diyerek insanları yeni yıl hedeflerini ve çevre için atacakları adımları paylaşmaya teşvik etmek.

Bu anlamlı projede yer alıp bizim de dikkatimizi doğru yönlere çekmeyi başaran Chromas’a ve şefleri Başak Doğan‘a teşekkür ediyor, daha güzel bir dünyanın mümkün olduğuna dair inancımızı asla kaybetmiyoruz.

Chromas’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend