Esin İris – Dans Edelim Mi

Çok zamandır karşılaşmadığımız ama dinleyince de çokça özlediğimizi fark ettiğimiz sevgili Esin İris, canavar gibi yepyeni bir tekliyle karşımızda: Dans Edelim Mi.

Yepyeni diyoruz çünkü Esin’in ortaya çıkarttığı ses, tarzı, görselliği her şeyiyle adeta baştan yaratılmış, sonuçta da hayli güzel bir iş çıkmış. İsminden beklediğiniz kadar yüksek tempolu klasik bir dans şarkısı hayal etmeyin, biraz daha havalı bir şeyler ile karşılaşacaksınız keza. 🙂

Sözlerini Esin İris’in yazdığı şarkının müziğini Esin ile birlikte Orhan Akın ve Ozan Bozdağ yapmışlar. Ozan Bozdağ aynı zamanda şarkının düzenlemesini de yapmış ve prodüktörlüğünü üstlenmiş. Kayıt Babajım İstanbul‘da Arın Baykurt‘un, miks Arzu Alsan‘ın, mastering ise yine Babajim’da Güven Ersoysal‘ın elinden çıkmış.

Şarkının kendi kadar havalı klibinin yönetmeni ise Selçuk Demirci imiş, ayrıca Esin’in hayli beğendiğimiz styling’i de Bahadır Önder imzası taşıyormuş, ismini anmadan geçmeyelim. Özlediğimiz isimlerden Ozan Eicher ise projenin fotoğraflarından sorumluymuş.

Özetle iyi bir kadro bir araya gelip iyi bir iş ortaya çıkartmış ama en önemlisi yeni ve önceki yaptıklarından farklı bir şeyler yapmaktan korkmadan bu işi ortaya koymaları. Bakalım sizler Esin İris’in yeni şarkısı hakkında ne düşüneceksiniz?

Esin İris’i takip ediniz:

2 Yorum
  • Hülya Cakar
      19:35h, 10 Eylül Cevapla

    Yolunuz acik ve pırıl pırıl olsun

    • Emir Aksoy
        11:29h, 13 Ekim Cevapla

Yorum ekleyin

Send this to a friend