Esra Kayıkçı – Bul Beni | Kitapçı

Aslına bakarsanız favori programımız Kitapçı‘nın hiçbir bölümünü gözden kaçırmaz Kitapçı’ya konuk olan kıymetli müzisyenlerin performanslarına Karşı Müzik‘te daima yer verirdik ancak nasıl oldu anlayamasak da Esra Kayıkçı‘nın izleyeceğiniz bu pek hoş performansını arada atlayıvermişiz.

Her neyse bir Pazar akşamı yapılabilecek en iyi şeylerden biri hâlâ birkaç dakikalık bir akustik performans dinlemek olabilir. Hele de o performans Esra Kayıkçı ve Hakan Kamalı‘nın Bul Beni performansıysa. Sevgili Esra şarkıyı söylemekle kalmıyor, bir yandan da baslarını çalıyor. Malum bas çalarken şarkı söyleyen insanlar ekolünü severiz, Sting olsun, Levent Yüksel olsun bu isimler hep bizi etkilemiştir Esra da bunu kontrbas ile yaparak çıtayı biraz daha yukarı taşıyor. Haliyle Hakan Kamalı da şarkının ana enstrümanı olarak gayet keyifli bir icra sergiliyor.

Bu performansı beğenenlerin buraya tıklamasını ve Esra Kayıkçı’nın Kitapçı’daki diğer performansı olan Sağım Solum Yokluğum‘u da dinlemesini öneririz. Bir de şimdiden herkese iyi haftalar dileriz!

Şarkının künyesini de şöyle bırakalım:

Söz: Esra Kayıkçı / Mehmet Karadağ
Müzik: Esra Kayıkçı
Düzenleme: Ercüment Orkut

Esra Kayıkçı’yı takip ediniz:

Tabii Kitapçı’yı da:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend