Ezhel – Olay

İki gün önce Ezhel yeni bir tekli yayınladı, müthiş vurucu belgesel niteliğinde görüntülerden oluşan klibiyle birlikte Olay ülkeyi sallamaya yetti. Aynı gün ortalığı yıkan bir diğer önemli iş Susamam ile beraber Olay yayınlandığından bu yana geçen 2-3 günde tüm Türkiye’de konuşuldu, gündem oldu.

Yavuz Günal ve Berkant Akarcan‘ın geçtiğimiz yılların gündemlerinden derledikleri görüntülerde Hrant Dink, Ogün Samast, Gezi, Ethem’in vuruluş anı, Ali İsmail’in pusuya düşürülüşü, Reis’in Aksaray’ı, Havalimanı Saldırısı, Çorlu Tren Kazası Faciası, Tahir Elçi’nin katilleri, Reza Zarrab, Ömer Halisdemir, Fethi Sekin, Pavlov Suikasti, 15 Temmuz, Berkin, Ankara Garı Patlamaları, Okmeydanı, IŞİD’in katlettiği Türk askerleri ve daha nice başımıza örülen bela tek tek failleriyle birlikte önümüze seriliyor. Eminiz bugünleri bizzat yaşayanların klibi izlerken gözleri dolmuş, yumrukları sıkılmıştır.

Müziğin ne kadar güçlü bir silah olduğunu, iktidarın kullandığı devletin tüm imkanlarından daha yakıcı, yıkıcı, acıtıcı ve ifşa edici olduğunu bir kere daha bize hatırlattıkları için Ezhel’e, DJ Artz‘a ve Bugy‘ye sonsuz teşekkürlerimizle!

Var olun, kenara köşeye saklanıp güllük gülistanlık bir hayal dünyasında yaşamaktansa saldırmaktan hiçbir zaman çekinmeyin, kulaklarınızı tüm ahmaklara tıkayın ve tüm gücünüzle üretmeye devam edin!

Ezhel’i takip edin:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend