Ezhel & Ufo361 – Wir sind Kral

Sevgili Ezhel kardeşimizin acı vatan Almanya‘ya gitmesi burada kalmasından daha iyi sonuçlar veriyor. Karşımızda buna bir başka kanıt var, Ezhel’in Ufo361 ile yaptığı yeni tekli Wir sind Kral yani Biz Kralız.

Gerçekten de insanın şarkıyı dinleyip klibi izleyince “kraaaaal” diye bağırası geliyor. Ezhel’in son dönemde yaptığı her işin standartı ve kalitesi daha da yükseliyor, giriştiği ortaklıklar onu da müziğini de doğru şekilde besliyor. Biz dinleyicilere de bunun tadını çıkartmak kalıyor haliyle.

Sözleri Ezhel ve Ufo361’e ait olan parçanın müziğinde The Cratez, DJ Artz, Sonus030 ve Bugy‘nin imzası var. Parçanın miks ve mastering’i Lex Barkey‘e kapak görseli ise Mac Duke‘e ait. Ufuk Bayraktar‘ın çektiği klip ise Almanya’da keyiflerin yerinde her şeyin yolunda olduğunu gösteriyor.

Aya ile birlikte bu iki şarkı Ezhel’in artık dünya listelerini zorlayan işler yaptığını ve hedefi çok daha yukarı koyduğunu gösteriyor. Bakalım sizler Wir sind Kral’ı dinleyip klibini izleyince ne düşüneceksiniz?

Ezhel’i takip edin:

Tabii Ufo361’i de:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend