Gökçe Coşkun – Dünya Bir Kabuk

Gökçe Coşkun – Dünya Bir Kabuk

Bugün karşımızda Gökçe Coşkun‘un ilk kısa çaları Dünya Bir Kabuk var. Kendisini geçtiğimiz yıl yayınladığı iki tane teklisinden hatırlayabilirsiniz. Ancak bu sefer teker teker değil dört şarkılık bir mini albüm ile kendiniz gösteriyor Gökçe Coşkun.

Albümdeki şarkıların söz ve müzikleri Gökçe Coşkun’a ait, düzenlemelerde ise Umut Burkay Coşkun‘un ismini görüyoruz. Ayrıca albümde birbirinden kıymetli müzisyenlerle de karşılaşacaksınız, Umut Çetin, Berkay Küçükbaşlar, Deniz Aydemir, Deniz Cem Demir, Nilipek ve Can Aydınoğlu gibi. Albümün kayıtlarında Can Aydınoğlu, Umut Çetin ve Efe Demiral‘ın isimleriyle karşılaşırken miks ve mastering’de ise Emre Malikler‘in imzasını görüyoruz. Albümün kapak fotoğrafı da Ogün Akgül‘ün elinden çıkıyormuş.

Ben size albümden tadımlık olarak giriş şarkısı Bırakın Uçayım‘ı seçtim, ancak naçizane tavsiyem hemen aşağıdan diğer üç şarkıyı da dinleyip 15-16 dakikanızı bu güzel albüme ayırmanız yönünde. Tekliler tamam, kısa çalar da tamam, bundan sonra sırada bir uzun çalar albüm var diye umut ediyoruz.

Gökçe Coşkun’u takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend