Melis Güven – Kum

Melis Güven – Kum

Melis Güven ile geçmişte de sık sık karşılaşmış, her karşılaşmamı da sizlerle paylaşmıştım. Bu kez sevgili Melis karşımıza Kum adlı teklisiyle dikiliyor, herkesin “şu an tatile çıkmazsam delireceğim” moduna ilaç gibi gelecek bir görsellikle de bu parçayı taçlandırıyor. Kum’un görsel olarak hayli doyurucu klibini Ali Kalyoncu yönetmiş. Sözü ve bestesi Melis’e ait olan parçanın prodüktörü ise Eren Erdol imiş.

Kum’u dinlerken “tam bir yaz melodisi” hissi gelmişti, klibi de izledim hissim tamamlandı. Tatile çıkmayanlar dinlemesin diyeceğim ama gözünüzü kapatıp dinleyin ve bir süreliğine kendinizi bir şezlongda yatıyorken hafif hafif yaz rüzgarı yiyormuş gibi hayal edin. Yerinizde olsam sonra tekrar gözümü açmazdım. 🙂

Bir de belirtmeden geçemeyeceğim ki bazı güzel müzikleri dinlerken, “ne şans iyi ki Türkçe olarak da böyle şarkılar duyabiliyoruz” diyorum. Melis Güven’in işlerini dinlerken de bu hisse kapılıyor ve dünya standartlarındaki işlere sahip olduğumuz için müzik piyasamız adına seviniyorum.

Melis Güven’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend