Ozbi & Gülce Duru – Rakılı Live 3. Seri

Ozbi ve sevgili Gülce Duru‘nun artık klasikleşen serisi Rakılı Live‘ın üçüncü sezonuyla karşılaştık geçtiğimiz Şubat sonu ve Mart boyunca dijital platformlarda. Bu hem Ozbi’nin hem de Gülce’nin hayranları için güzel haberdi keza bu ikiliyi ve bu seriyi özlemiştik.

Bu seriden tadımlık olarak size Beni Sev‘i seçtim. Sözleri Ozbi’ye (yani Onur Dursun‘a) ait olan parçanın müziğinde Ozbi’nin yanı sıra Gülce’nin ve Enver Muhamedi‘nin imzasını görüyoruz. Eserin düzenlemesindeyse Ozbi, Barış Mert Peker, Enver Muhamedi ve Ekin Cengizkan birlikte çalışmış. Flugelhorn’da Dilan Balkay‘ı, basta Enver Muhamedi’yi, davulda Engin Cengizkan’ı, klavyede Barış Mert Peker’i ve elektrik gitarda Barış Turan‘ı dinlediğimiz kaydı yapan isimlerse Taksin Aktürk, Aras Tüysüz, Yiğit Okyay Pakdemir ve Can Göleli imiş. Kayıtla ilgili son olarak mikste Ozbi ve Barış Mert Peker’in, mastering’de ise Çağan Tunalı‘nın (Noiseist) isimleriyle karşılaşıyoruz.

Dördünde Gülce’nin de yer aldığı altı parçalık bu albümün tamamını dinlemek isterseniz hemen aşağıya buyrun lütfen. Belki böylece sizler de kendinizi o balkonda hissedersiniz.

Not: Bu arada aşağıda Ozbi’nin internet sitesinin bağlantısını da verecektim ama siteye tıklayınca şöyle tatlı ve değişik bir şeyle karşılaştım, o yüzden bağlantıyı aşağıda değil burada bir not olarak vermek istedim.

Ozbi’yi takip ediniz:

Tabii Gülce Duru’yu da:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend