Özge Ürer – Beddua

En son geçen sene yayınladığı Nerede teklisi ile sesini duyduğumuz Özge Ürer geçtiğimiz günlerde Beddua adlı taze bir tekli yayınladı, hem de klibiyle birlikte.

Hayli havalı bir sese ve atmosfere sahip olan şarkının prodüktörü Onur Başkurt. Düzenlemede Onur’un yanı sıra Barış Çakmakçı ve Evrim Tüzün‘ün de parmağı varmış. Parçanın miksi piyasamızda tekelleşmeye doğru giden sevgili Emre Malikler‘e, mastering’i ise Nekropsi‘den de tanıdığımız Cem Ömeroğlu‘na aitmiş. Dinlerken fark edeceksiniz şarkının alt yapılarını oluşturan seslerin bir kısmı da sevgili Özge’ye ait. Zaten kendisi bol vokal katmanı kullanmayı seven bir insan, bu da şarkılarını daha derin ve zengin bir hâle getiriyor bana kalırsa.

Şarkı ile uyum içindeki klip ise Volkan Ergen‘in elinden. Müziğin karanlığıyla görüntülerin hissettirdiklerinin birbirini tamamladığı klipte Özge adeta müzik ve sanat için saçını süpürge ediyor. 🙂 Bir de “yalnız kalmak istemiyorsanız kimseye çok beddua etmeyin” mesajı alıyorum ben şarkıdan, bakalım sizler ne anlamlar çıkartacaksınız şarkıdan ve klipten?

Özge Ürer’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend