SONIC BOOM – Please

Müthiş bir Pazar şarkısı var karşımızda, taptaze grup SONIC BOOM‘un taptaze teklisi Please. nu-DC Records etiketiyle yayınlanan bu ilk tekliye ve o tekliyi kaydeden ekibe bakınca eminim siz de benim kadar heyecanlanacaksınız.

Hazırsanız SONIC BOOM’u oluşturan isimleri sayıyorum: Elif Çağlar (vokal), Çağrı Sertel (tuşlu çalgılar), Alp Ersönmez (bas gitar) ve Volkan Öktem (davul). Evet sizlerin de şu an içinizden “vay arkadaş” dediğiniz duyar gibiyim. Dinlerken verdiği müzikal tatmin bir yana, Please sakin sakin başlasa da kısa bir süre içerisinde bir anda sizi yerinizden kaldırıp atlatıp zıplatacak potansiyelde bir eser.

Hayyam Stüdyoları‘nda kaydedilen eserin miksi Erim Arkman, mastering’i ise Evren Göknar tarfından yapılmış. Eserin kapak görseli ise Mikail Yılmaz tarafından çekilen fotoğrafın Pelin Aysan tarafından illüstrasyonlaştırılması ve Perim Öktem‘in karakterleriyle oluşturulmuş logo ile damgalanmasıyla ortaya çıkmış.

Adına yakışır bu canavar gibi ekibi 2 Ekim’de ülkemizin en havalı festivallerinden 3. Antalya Akra Caz Festivali‘nde canlı canlı dinleyecek olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz. Bakalım siz Please’i dinleyince ne hissedeceksiniz?

SONIC BOOM’u takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend