Ben Fero – Demet Akalın

Ben Fero – Demet Akalın

Bir süredir memleketimizde Ben Fero fırtınası esiyor. Kendisinin Demet Akalın adlı parçasına çektiği iddialı son klibini biz de hayli beğenerek sizlerle paylaşıyoruz.

Öncelikle klip kalitesi hayli yüksek, tabii bu işler her şeyden önce bütçe ile ilgili ancak, sonsuz bütçesi olup sıfır vizyon ile çekilen çok kötü klipler diyarında yaşadığımız da bir gerçek. O sebeple ilk tebriğim bu şahane işi ortaya koyan kıymetli yönetmen Silvyo Behmoaras‘a gelsin. Genelde yönetmen, klip ekibi, müzisyenler, oyuncular ancak herkes birbirini ve o an içinde çalıştığı işi seviyorsa böyle güzel şeylerle karşılaşıyoruz. Tahminen bu klibin çekiminde de tam olarak böyle olmuş.

Şarkının künyesini de şöyle bırakalım:
Söz: Ben Fero
Müzik: Furkan Karakılıç
Mix & Mastering: Can Volkan
Kayıt: Yeşil Oda Yapım

Ben Fero kendini zaten piyasada hemen herkese sevdirdi ve tarzını kabul ettirdi, varsın radyolarda da çalmayıversin, Demet Akalın gelip klibinde boy gösteriyor işte daha ne? Bakalım sizler bu klip hakkında ne düşüneceksiniz? Bu arada Demet Akalın parçası Ben Fero’nun bu yıl yayınlanan Orman Kanunları albümünden, buradan albüme de devam edebilirsiniz.

Ben Fero’yu takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend