Santi & Tuğçe – Terminal Caribe

Santi & Tuğçe – Terminal Caribe

Santi & Tuğçe‘den bir şeylere denk gelmeyeli çok olmuştu ki geçtiğimiz günlerde Terminal Caribe adlı taze albümlerine rastladım. Aslında sürekli şahane işler üretmeye devam etmişler ama yollarımız kesişmemiş bir şekilde. Neyse, Terminal Caribe eminim benim gibi her karşılaşanı tanıştığına memnun edecek bir albüm.

Terminal Caribe tamamı dünya müziği olarak etiketlenebilecek altı şahane şarkıdan oluşuyor. Dünya müziğinden kastım şu, hem tek tip bir yörenin değil pek çok farklı diyarın müziklerinden esintiler var bu şarkılarda, hem de dünyanın herhangi bir yerinde tıpkı burada bizim dinlediğimiz gibi zevkle dinlenir hepsi.

Daha yazın ortalarındayız, yaz bitene kadar çevire çevire dinleyeceğimiz, tatillerimize, huzurlu dinlenmelerimize, keyfimize, güzel anılarımıza eşlik edecek bir albüm buldum gibi hissettirdi bana Terminal Caribe; bakalım sizler albümü dinleyince ne düşüneceksiniz?

Sizler için tadımlık olsun diye albüme adını veren parçayı seçtim, onun ardından hemen aşağıdan albümün tamamına da devam etmenizi tavsiye ederim.

Santi & Tuğçe’yi takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend