Ceren Gündoğdu – Kapalı Gözlerle

Ceren Gündoğdu – Kapalı Gözlerle

Birkaç yıldır teklilerini severek takip ettiğimiz sevgili Ceren Gündoğdu geçtiğimiz haftalarda ilk albümü Kapalı Gözlerle‘yi yayınladı.

Belli ki üzerinde uzun zaman titizce çalışılmış bir işle karşı karşıyayız. Bu albümü oluşturan kıymetli isimleri merak edenleri albümün künyesine göz atmak üzere Ceren’in şu paylaşımına alalım. Albümün giriş şarkısı Değilsin Tanrı‘nın klibi de albüm ile aynı anda yani 20 Mart’ta yayınlandı ki ben de sizler için albümden tadımlık olarak bu eseri seçtim.

Klibini Can Özen‘in yönettiği Değilsin Tanrı’nın sözü ve müziği albümdeki diğer şarkılar gibi Ceren’e ait. Parçanın düzenlemesinde ise Cihan Mürtezaoğlu‘nun imzasını görüyoruz. Emin İnal‘ın synth ve synth baslarını, Cihan’ın synth drum’larını dinlediğimiz eser Pür Recording Studio‘da kaydedilmiş. Şarkının miksinde Emre Nişancı‘nın mastering’inde ise Güven Ersoysal‘ın (Babajim Istanbul) isimleriyle karşılaşıyoruz.

İlk albümler sanatçılar için de dinleyicileri için de kıymetli işlerdir, ne şans ki bu albümle evde uzun zaman geçirdiğimiz bir dönemde karşılaştık. Umarım bu albümü değerini anlaya anlaya dinleyebileceğiz. Değilsin Tanrı’yı beğenenleri albümün devamını dinlemek için hemen aşağıya alalım.

Ceren Gündoğdu’yu takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend