Değer Deniz – Gölge

Değer Deniz – Gölge

On gün kadar önce Değer Deniz‘in kardeşi Orhan Deniz, Değer’in Gölge adlı bu şarkısını paylaştı, şu notla birlikte:

“Bugün baharın gelişini eğlenerek, dans ederek, dilekler tutarak kutladığımız Hıdırellez Bayramı. Biz sadece senin için dilekler tutabiliyoruz bu günde güzeller güzeli. Yattığın yerde huzurla uyu diye. Bizim için senin hayattan koparıldığın gün bugün. O kara gün. Beş yıl bitti ve hiç hafiflemeyen bir acıyla yaşamaya devam ediyoruz. Ölmediğine inanıyoruz ve biliyoruz ki bir insan untulduğu gün ölür aslında. Biz seni en güzel anılarınla ve müziğinle anmaya devam ediyoruz…

Proje dosyalarının arasından bulup hayat vermeye çalıştığım bu parçanın ismi Gölge. Emeği geçen tüm dostlarıma sonsuz teşekkürlerimle…”

İstedim ki sevgili Değer de karsimuzik.com’da yer alsın, yaptığı güzel müzikler burada yaşamaya devam etsin. Beş yıl önce bloğuma ve Facebook’a şu satırları yazmışım Değer’in ardından.

Sözü ve müziği Değer’e ait olan parçada Değer’in vokalini ve akustik gitarını dinliyoruz. Düzenlemeyi yapan Orhan Deniz ise elektrik ve bas gitarlarını çalmış parçadnın. Onur Başkurt‘un davul çaldığı kaydın miksi ve mastering’i Erim Arkman‘ın elinden çıkmış. Yiğit Gürevin tarafından tasarlanan kapaktaki fotoğraf ise Zeynep Özkanca imzalıymış.

Değer’in Bekle albümünü aşağıya iliştiriyorum. Işıklar içinde uyusun ve hatıralarımızda, şarkılarıyla hep yaşasın.

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend