Lara Di Lara & Ethnique Punch – Tuzak

Lara Di Lara & Ethnique Punch – Tuzak

Sevgili Lara Di Lara çok yakında paylaşacağı ikinci albümü Sudaki Çığlık‘ın içinden bazı parçaları geçtiğimiz bir iki ay boyunca peyderpey paylaştı. Hatta Albatros ve Yelpaze‘den burada da bahsetmiştim. İşbu parçalardan albümden önce son değinmek istediğim ise Dilara’nın Ethnique Punch ile ortak işi Tuzak.

Şarkının künyesinde yapımda, müzikte, mikste bazen tek bazen Dilara ile birlikte olarak en sık karşıma çıkan isim Levni‘nin (Aras Levni Seyhan) ismi. Sözlerde tabii ki Dilara’nın yanı sıra Ethnique Punch’ın imzasını görüyoruz. Eserin mastering’inde Paul Movahedi‘nin kapak görselinde Valerija İlchuka‘nın isimleri var. İki kentli Irmak Altıner imzalı klibin görüntü yönetmenliğinde ise Altıner’in yanı sıra Fırat Büyükcoşkun‘un ismini görüyoruz.

Dilara’nın işlerindeki yüksek kalite artık hepimiz için olağan, yani hep o kadar iyi işlerle karşıma çıkıyor ki şaşırmıyorum, yine de her seferinde ne kadar güzel olmuş dedirtiyor. Albüm gelmeden önce paylaştığı ve karsimuzik.com’da bahsetmediğim diğer teklilerini de aşağıya sıralayayım. Tuzak’a doymazsanız, buralardan devam edin:

Nereye:

Yap:

Boyutlar Arası Gök Kuşağında:

Lara Di Lara’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend