Fikret Ertan – Sevap

Bugün karşımızda benim de yeni karşılaştığım bir isim ve o ismin son işi var: Fikret Ertan‘ın klibiyle birlikte yayınladığı son teklisi Sevap‘ı sizlerle tanıştıracağım, tabii geçtiğimiz ay yayınlanan bu eserle henüz siz kendi kendinize tanışmadıysanız.

Sevap duru bir pop rock şarkısı, ilk dinleyişte ne çok yabancı, ne de çok tanıdık gelen; birkaç dinleyişte kendinizi mırıldanarak şarkıya eşlik eder bulacağınız bir eser ile karşı karşıyayız. Sözü ve müziği Fikret Ertan’a ait olan parçanın aranjesinde Fikret Ertan’a Uğurcan Öztekin eşlik etmiş. Faruk Aydın Toksöz‘ün gitarlarını, Yalçın Hafızoğlu‘nun davullarını, Tutku Demir‘in baslarını dinlediğimiz kaydı Ümit Kuzer gerçekleştirirken eserin miks ve mastering’inde ise Martin Spencer‘ın imzasını görüyoruz. Şarkıyı Kaan Yenileyen kliplendirmiş, klipte Fikret Ertan ile başrolleri paylaşan esas kadın ise Funda Güray.

Bakalım sizler Sevap’ı dinleyip şarkının klibini izleyince neler düşüneceksiniz? Sevap’ın habercisi olduğu albümü hep birlikte bekleyelim bakalım.

Fikret Ertan’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend