Gökçe Coşkun – Korkmadan

Gökçe Coşkun – Korkmadan

Şimdi de karşımızda Gökçe Coşkun‘un yumuşacık son teklisi Korkmadan var, hem de şarkının hikâyesini pek güzel görselleştiren stop-motion klibiyle birlikte. Hatırlayanlarınız olacaktır, Karşı Müzik’te kendisinden Dünya Bir Kabuk kısa çaları zamanında bahsetmişim en son.

Sözü ve müziği Gökçe Coşkun’a ait olan Korkmadan’ın düzenlemesinde Coşkun’a Can Kuman eşlik etmiş. Coşkun’u aynı zamanda ukulele ve kemanlarında da duyduğumuz eserin akustik gitarını ise Volkan Büyükgüngör çalmış. Ses tasarımı, miksi ve mastering’i de Can Kuman tarafından yapılan eser, Bülent Genç tarafından kaydedilmiş. İzleyeceğiniz pek tatlı stop-motion klip ve şarkının kapak görseli ise Şebnem Aslan imzalıymış, Burak Ata da kapağın son dokunuşlarını yapmış.

Videonun altında da yazan Coşkun’a ait şu söz şarkının işitsel ve görsel dünyasını daha anlamlı kılıyor: “Bu şarkı köpek canım Pan ile birlikte yürüdüğümüz yolların, o yollarda tanıklık ettiğimiz duyguların; eve dönüş yolunda güneş batarken, hâlâ renkleri görme umuduyla dolup taşmalarımızın hikayesi.

Bakalım sizler Korkmadan hakkında ne düşüneceksiniz?

Gökçe Coşkun’u takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend