Good Vibes – Özgür Ol

Bugün karşımızda Good Vibes‘ın Beton Orman Records etiketiyle yayınlanan ilk kısa çaları Özgür Ol var. Reggae müzik sevenler başta olmak üzere tüm müzikseverlerin hayli keyif alacağı üç şarkıdan oluşan bu kısa çalardan sizlere tadımlık olarak albüme adını veren (veya albümün adını alan) şarkıyı, Özgür Ol’u seçtik.

Good Vibes farklı projelerden tanıdığımız kıymetli müzisyenlerden oluşuyor. Sevgili Özge Ürer‘in solisti olduğu projede gitarda Mahir Konanç‘ı, klavyede Evrim Tüzün‘ü, bas gitarda Fırat Bodur‘u ve davulda Çağdaş Yapıcılar‘ı duyuyoruz. Ayrıca albümün ilk iki şarkısında Sattas‘tan da tanıdığımız Mert Fehmi Alatan ve sevgili Emir Erünsal‘ın üflemelileri karşılaşırken, üçüncü şarkıda ise Bosphoroots‘tan Koray Sürücü (namıdiğer Levvera) eseri Özge ile birlikte seslendiriyor. Özgür Ol’daki kayıtların miksi Anıl Çifter, mastering’i ise Barış Büyük‘ün elinden çıkmış.

Kısacası üç şarkılık da olsa cayır cayır bir mini albüm var karşımızda. Özgür Ol’u dinleyip duyduklarından memnun olanları hemen aşağıdan albümün devamına yönlendirelim.

Good Vibes’ı takip ediniz:

Tabii Özge Ürer’i de:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend