Hüsnü Arkan & Erkan Oğur – Fikrim Yok

Hüsnü Arkan & Erkan Oğur – Fikrim Yok

Vurucu bir tekli var karşımızda. Hüsnü Arkan‘ın Fikrim Yok adlı parçasını dinliyoruz. Arkan kayıtta ülkemizin en büyük müzik insanlarından birini ağırlıyor, Erkan Oğur‘u. Aldığımız duyumlara göre bu tekli de yaklaşmakta olan Kanat Sesleri adlı albümün habercilerindenmiş.

Sözü ve müziği Arkan’a ait olan parçanın düzenlemesini, kaydını ve miksini aynı zamanda kayıtta basları da çalan Efe Demiryoğuran yapmış. Erkan Oğur şarkıya sesiyle eşlik etmekle kalmamış, kayıtta kopuz, perdesiz gitar ve ebow da çalmış. Gitarlar Deniz Bayrak‘ın elinden, mastering ise Evren Arkman‘ın imzasını taşıyor. Harems‘de gerçekleşen kaydın asistanı Mert Yüksel, kayıt anlarından oluşan klibin yönetmeni ise Recep Yılmaz imiş.

Bu iki büyük ses bir araya gelince sanki yeni bir parça değil de nesillerin süzgecinden geçmiş bir ağıt dinliyoruz gibi hissettim ben, bakalım sizler ne düşüneceksiniz. Ayrıca Erkan Oğur’un icrâcı olarak dokunup da birkaç seviye yukarı taşımadığı bir parçaya henüz kimse denk gelmedi sanırım dünya üzerinde.

Hüsnü Arkan’ı takip ediniz:

Tabii Erkan Oğur’u da:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend