Melike Şahin – Geri Ver

Melike Şahin – Geri Ver

Sevgili Melike Şahin‘in son vurucu eseri yaklaşık bir ay önce yayınladığı Geri Ver oldu. Klasikleşen tarzıyla bu kez neşesini geri istiyor Melike ama kendininkini alamadığı gibi bizimkini de uzaklara götürüp kederleri üzerimize saçıveriyor sağ olsun. Her neyse, biz onu böyle sevdik.

Bu güzel eseri ortaya çıkaran birbirinden güzel isimlere de bir değinelim o halde. Geri Ver’in bestesi Melike ile birlikte sevgili Canberk Ünsal‘a aitmiş. Cihan Mürtezaoğlu‘nun düzenlediği eserde ud, buzuki ve cümbüş kayıtlarında Altuğ Öncü‘yü, akustik gitarda Cihan’ı, kalvyede Emin İnal‘ı, perdesiz basta Hakan Gürbüz‘ü perküsyonda İsmail Altunbaş‘ı, geri vokallerde Canberk ve Cihan’ı dinliyoruz. Eserin miksinde Emre Nişancı‘nın, mastering’inde Tarın Ceran‘ın imzasını görürken kaydı ise Pür Recording Studio‘da gerçekleştirilmiş.

Bu güzeller güzeli BMW’li klibin yönetmeni ise Melih Kundakçıoğlu imiş. Sevgili Melike kıskanmasın ama klipteki siyah arabası da en az kendisi kadar dikkat çekici. O halde haydi buyurun hep birlikte biraz da Geri Ver diyelim.

Melike Şahin’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend