Santi & Tuğçe – Istanbul’a Remixes

Santi & Tuğçe – Istanbul’a Remixes

Santi & Tuğçe ikilisiyle son olarak Respira adlı güzel teklilerini yayınladıklarında karşılaşmıştık. Ben daha Respira‘yı keyifle dinlemeye devam ederken ikili orijinalini 2017’de paylaştıkları İstanbul’a parçası ve parçanın üç ayrı remiksinden oluşan İstanbul’a Remixes adlı bir kısa çalar yayınladı, Mayıs başlar başlamaz.

Kısa çalarda Santi & Tuğçe’nin kendi versiyonunun ardından gelen remikslerde Herrhausen & Treindl, KMLN ve Dunkelbunt imzalarını görüyoruz. Aslında her üç remiks de şarkıyı ayrı bir boyuta götürmüş diyebilirim. Tabii bu remikslerin başarısında o remiksi yapan kimselerin yeteneği kadar Santi & Tuğçe’nin İstanbul’a’sının çok iyi bir şarkı olmasının da etkisi var.

Bakalım İstanbul’a parçası ve şarkının üç taze remiksi hakkında siz neler düşüneceksiniz? Ben size tadımlık olarak daha kendi tarzıma yakın bulduğum Herrhausen & Treindl remiksini seçtim ama bence siz de kısa çaların tamamını hemen aşağıdan dinleyip kendi zevkinize uyan remiksi bulabilirisiniz. Sonuçta remiks insanın kendine yakışanı giymesidir.

Santi & Tuğçe’yi takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend