Nada – Bırak

Sevgili Nada geçtiğimiz günlerde İki Örümcek adlı bir tekli paylaşmış ve hayranları olarak kendilerine duyduğumuz uzun soluklu hasretimizi bastırmıştı. Ne mutlu ki Mayıs’ın gelmesiyle bir tekli daha yayınladı Nada, bu kez Bırak isminde, şöyle güzel bir notla birlikte:

“Bu şarkıyı, zor zamanlar için yazmıştık. İnsan olmanın sızısını akıtan bir yara gibi kalplerimizi hem acıtıp hem de iyileştiren bir merhem olmasını dilemiştik. 1 Mayıs’ın sürprizi oldu. Bu şarkı vesilesiyle, emeği görünmeyen, sömürülen başta kadınlar olmak üzere, tüm işçi ve emekçilerin bayramını kutluyoruz. Özgür, adil, sevgi dolu yarınlara.”

Gitarlarında Doğa Can Yaman‘ı dinlediğimiz Bırak’ın düzenlemesi ve kapak animasyonu Tan Tunçağ‘a aitmiş.  Tan Tunçağ’ın canlandırdığı kapak görseli ise Deniz Erk‘in elinden çıkmış. Eserin miksinde Alp Turaç‘ın, mastering’inde ise Toniia‘nın imzası var.

Her şarkısı beni ayrı etkileyen Nada’nın Bırak’ını da uzun süre dinleyeceğim, size de aynısını yapmanızı tavsiye ederim ki ruhunuz arınsın.

Nada’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend