Sepya – Pürtelaş

Sepya – Pürtelaş

Sevgili Sepya dün Pürtelaş adlı yeni bir tekli yayınladı. Hatırlayanlarınız olacaktır Sepya’nın Kadıköy Rıhtımı parçasından da bahsetmiştim yaklaşık bir yıl önce buralarda.

Pürtelaş hayli ritmik bir şarkı ki sürekli olarak evde oturduğumuz bu günlerde böyle müziklere olan ihtiyacımız giderek artıyor bana kalırsa. Şarkının sözü, müziği ve düzenlemesi Huner Alemdar, Ozan Kınasakal, Burak Erensoy, Mert Kobaş ve Filip Tokgöz‘den oluşan Sepya’ya aitmiş. İstanbul’daki Pür Recording Studio‘da kaydedilen eserin miksinde Orçun Ayata‘nın mastering’inde ise Barış Ergün‘ün ismini görüyoruz. Pürtelaş’ın kapak görseli Thang Dai‘nin, şarkı sözü videosu ise Amaia Otaola‘nın elinden çıkmış.

Pürtelaş aslına bakarsanız ekibin bu yıl içerisinde yayınladığı ikinci tekli. Sepya, Mart ayında da Can Özen‘ın yönettiği, Sezi Süer ve Berkay Eren‘in yer aldığı klibiyle birlikte Ne Karanlık Ne Aydınlık adlı bir başka tekli daha yayınlamıştı. Şayet Pürtelaş’ı beğendiyseniz Ne Karanlık Ne Aydınlık’ı da buraya iliştireyim, Sepya’dan devam etmiş olun.

Sepya’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend