Şermin Özlem Turhan – Deli Mavi | Kadın Şarkıları

Şermin Özlem Turhan – Deli Mavi | Kadın Şarkıları

Sevgili Mehmet Şimşek‘ten belli aralıklarla bahsediyoruz. Neden mi? Çünkü kendisi çok yönlü müzik insanlarından, mütemadiyen farklı müzik projeleri ve üretimlerle karşımıza çıkıyor, Karşı Müzik olarak biz de bu heyecanı birkaç müziksevere daha ulaştırabilirsek ne âlâ diye düşünüyoruz her seferinde.

Mehmet’in bir süredir devam ettirdiği Kadın Şarkıları başlıklı bir formatı var. Bu formatta Mehmet genellikle Sina Şehlaver ile birlikte bir kadın müzisyeni ağırlıyor ve konuklarıyla birlikte bu ekip başka kadın müzisyenlerin unutulmaz şarkılarını kendilerince yorumlayıp bu yorumu bir de ev videosu ile ölümsüzleştiriyorlar.

Son bölümün konuğu Şermin Özlem Turhan ve kendisinin söylediği şarkılar arasından ben sizler için Yeşim Salkım‘dan Deli Mavi Yorumu‘nu seçtim. Bunu dinler ve keyif alırsanız eminim hem Şermin’in yorumladığı diğer şarkıları hem de programın diğer konuklarını dinlemeye devam edeceksiniz. Böyle dozunda, sadece şov yapmak amacıyla icrâ edilmemiş yorumlara gün geçtikçe daha az denk geliyoruz. Neyse ki hâlâ bir şekilde denk gelebiliyoruz.

Mehmet Şimşek’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend