Simge Pınar – Güzel Şeyler

Simge Pınar birebir tanıdığım bir insan değil ancak “arkadaşımın arkadaşı, benim de arkadaşımdır” diyerek adeta uzun yıllardır tanıyormuşçasına kendisine büyük sempati besliyor, yaptığı müzikleri hayranlıkla takip ediyorum.

Ben de pek çoğunuz gibi kendisiyle Sofar‘da çalıp söylediği Yeni Bir Hayat adlı şarkısı aracılığıyla tanıştım. Sonrasında yaptıklarını takip etmeye gayret ettim, Biz Hep Aynı ve Sangria geldi teker teker; keza arkadaşımın arkadaşı metaforundaki arkadaşım da işbu Biz Hep Aynı’yı kliplendiren Emir Yargın‘dı. Neticede bugün karşımızda kocaman bir uzun çalar var Güzel Şeyler adında.

Gerçekten de adındaki gibi güzel şeyler ile dolu bir albüm var karşımızda. Bugüne dek tekli olarak veya canlı performans videoları ile karşımıza çıkan şarkıların yanı sıra mis gibi yepyeni şarkılar da var albümde. Ben size albümden “Siz Beni Seviyordunuz” adlı eseri seçiyorum tadımlık. Naçizane tavsiyem albümün tamamını da çevire çevire dinlemeniz yönünde, ben öyle yapıyorum bir süredir, hiç pişman değilim.

Albümde birbirinden değerli pek çok ismin katkısı var tabii, bu isimleri ben tek tek yazmayayım, Simge’nin şuradaki yazısını okuyun en iyisi.

Simge Pınar’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend