Teneke Trampet – Kaç Kurtul

Teneke Trampet‘ten bir ses işitmeyeli uzun zaman olmuş aslına bakarsanız veya bize uzun geldi. Arada geçen vakitte bu dünyadan kaçıp kurtulmayı mı denediler bilinmez ancak gayet güzel rock’n roll hissiyatlı bir tekli ile dinleyicilerine geri döndüler: Kaç Kurtul.

Hepimizin dönem dönem yapmak isteyip de yapamadığını bizlere hatırlatan bir eser var karşımızda. Sözü ve müziği Teneke Trampet’e ait olan parçanın aranjörü Haluk Kurosman imiş. Murat Özfilizler‘in yönettiği klipte başrolü üstlenen Zeynep Serinkaya-Winter‘a, Barış Üner, Berna Akkızal-Özfilizler, Cengiz Akgün, Ahmet Cihan Demircan, Çağla Gülses, Didem Üner ve Jülide Kayaş eşlik ediyor.

Bu arada Teneke Trampet kimlerden oluşur diyenlere yanıtımız da şu şekilde: Cem Pulathaneli, Egemen Özaltınkol, Abdullah Ergin Kandemir, Hulusi Koray Bulut, Oğuz Tarihmen.

Bakalım sizler bu şarkıyı dinleyince ne düşüneceksiniz? Bu dünyadan kaçıp kurtulabilecek misiniz? Ayrıca 1.38’deki (klipte 1.50’lere denk geliyor) kasmayı sevenlere bir kalp de bizden.

Teneke Trampet’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend