Altın Gün – KEXP 2019

Emin olun hiçbir hafta Altın Gün‘ün 2019 model KEXP performansını izleyerek başlanan bir hafta kadar güzel olamaz.

Sevgili Altın Gün’ün Türk ve dünya gündemine bomba gibi düşmesine sebep de bundan yaklaşık bir buçuk sene önce yayınlanan bir başka KEXP performansıydı aslına bakarsanız; en azından Karşılaştığım Müzikler’in radarı o gün kendilerine yönelmiş, ondan sonra da ne yaptılarsa yakalamaya çalışmıştık. Ne şanslıyız ki kendilerini 2019’da da bir tur daha KEXP’de dinlemek varmış. Bilmiyorum bu KEXP’de sık karşılaşılan bir durummudur ama Altın Gün’ü tıpkı bizler gibi onların da istisnai bir şekilde sevdikleri belli, şarkıların arasında tatlı bir röportaj da var.

Altın Gün’den Kolbastı, Leyla, Vay Dünya ve Süpürgesi Yoncadan‘ı dinleyeceğimiz bu programın ev sahibi olan hanımefendinin ismi Cheryl Waters‘mış. Julian Martlew‘ın ses mühendisliği yaptığı kaydın miksi ise Jasper Geluk‘un elinden çıkmış. Kameralardaki isimler Jim Beckmann, Alaia D’Alessandro, Scott Holpainen ve Celene Ramadan iken editörümüz ise Jim Beckmann imiş. Kıymetlimiz Altın Gün kimlerden oluşuyor bir hatırlayalım dersek karşımıza şu isimler çıkıyor: Ben Rider, Daniel Smienk, Jasper Verhulst, Merve Daşdemir, Erdinç Yıldız Ecevit ve Gino Groenveld.

Tekrar ediyoruz, bu Pazartesi’yi daha iyi bir Pazartesi yapmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey oynatıcının oynat tuşuna basıp hayatınızı yaklaşık yarım saatlik bir süre içinde daha kaliteli bir hâle getirmek. Yetmedi diyenler hemen aşağıdan Altın Gün’ün 2018 model KEXP pefromansına devam edip kalitenin dozunu artırabilir.

Altın Gün’ü takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend