Balamir Nazlıca – Up and High

Balamir Nazlıca ismi yaşı uygun olanları on yıl belki de biraz daha fazla geçmişe götürecektir, dönemin ses getiren projelerinden birine: Soaked‘a.

O dönemlerde bizim sahnemizden çıkan heyecan verici elektronik müzik projelerinden biriydi Soaked, sonra aradan geçen yıllarda neler oldu bilinmez, geçtiğimiz günlerde Balamir’in kendi adıyla yayınladığı Up and High adlı kısa çalara denk geldik tatlı bir eposta aracılığıyla.

İşbu albümün üretim sürecinde Emre Nişancı, Cihan Mürtezaoğlu, Selin Sümbültepe gibi kıymetli isimlerin de katkısı olmuş. Albümden bir tadımlık isteyenlere We Are Lovers‘tan başlamalarını önerebiliriz, muhtemelen akabinde kalan parçaları da merak edip dinlemeye devam edeceksinizdir zaten.

Balamir’in solo projesi de tıpkı Soaked gibi İngilizce sözlerle ilerliyor. İşitsel projeler kadar görsel işlerle de uğraşan Balamir’in farklı işlerini görmek isterseniz aşağıda bağlantısını verdiğimiz internet sitesine de bir göz atmakta fayda var. Dileriz bu şarkılar yakın zamanda kliplenir, tekrar teker teker hepsine dair bir şeyler yazarız.

Balamir Nazlıca’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend