Batuhan Polat – Tozum ve Nefesim (Canlı)

Batuhan Polat – Tozum ve Nefesim (Canlı)

Ağustos’un en güzel haberlerinden biri Batuhan Polat‘tan geldi. Sevgili Batuhan Polat dört şarkıdan oluşan Tozum ve Nefesim (Canlı) adındaki kısa çalarını ay ortasında yayınladı. Karşı Müzik’te kendisinin bugüne dek hep akustik performanslarına yer verdiğimiz Batuhan‘ı bu sefer bu mini albümü ile ağırlıyoruz.

Bas gitarda Kuman‘ı, klavyede Enis Duman‘ı, davulda Hakan Kara‘yı dinlediğimiz eserlerin kaydı Ercan Bektaş Ülger tarafından alınmış. Miksi ve mastering’i Umut Çetin tarafından yapılan kısa çaların kapak tasarımı ise @tacminsari‘ya aitmiş.

Bir kısmını uzun zamandır bildiğim, bir kısmı en azından benim için yeni olan bu parçaları eminim ki onlarca hatta yüzlerce defa çevire çevire dinleyeceğim. Güzel yazılmış/yapılmış şarkılar dinlemeyi tercih eden tüm müzikseverlere bu kısa çaları heyecanla tavsiye ediyorum. Albümden size tadımlık olarak albümün giriş şarkısı ve benim de hayli hayranı olduğum Dünyanın 1001 Aklı‘nı seçtim, hemen aşağıdan her zamanki gibi albümün diğer güzel şarkılarına da devam edebilirsiniz tabii ki.

Batuhan Polat’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend