Pi – Şekil

Bu kez karşımızda Pi‘nin klibiyle birlikte yayınladığı yeni teklisi Şekil var. Şarkıya ve klibe geçmeden önce, klibin başındaki açıklamayı olduğu gibi buraya da iliştirmek isterim.

“Kadınım. 17 yıldır rap yapıyorum. Kadınların ne yapacağına kendilerinin karar verdiği, kadına şiddetin hiçbir çeşidinin olmadığı bir dünya hayaliyle. Eğlenmek de bir isyan şeklidir. Şekil iyi, şekil tam. #istanbulsözleşmesiyaşatır”

Evet bu sağlam girişten sonra şarkının ve hayli etkileyici klibin künyesinden bahsedeyim biraz. Serdar Güngör tarafından TBWA‘da, tamamı greenbox ile çekilen klibin şahane animasyonlarında Hakan Kurucu‘nun ismini görüyoruz. Şekil’in sözleri Pi, altyapıları ise Kozmos tarafından üretilmiş. Avro‘nun düzenlediği parçanın miks ve mastering’inde ise Can Paşa‘nın adını görüyoruz. Künyenin devamına YouTube’daki videonun altından ulaşabilirsiniz.

Bu eserin gerek ses, gerek üslup, gerek görüntü açısından çok sıkı bir iş olduğunu düşünüyorum. Bakalım siz Pi’nin Şekil’i hakkında ne düşüneceksiniz?

Pi’yi takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend