Cenk Erdoğan – Arıyorum Hâlâ

Sevgili Cenk Erdoğan bu ayın başında Arıyorum Hâlâ adında bir albüm yayınladı. Müzikseverlerin ve özellikle gitar müziğini sevenlerin uzun uzun okuyacakları kalın ve etkileyici bir kitabı daha oldu böylece. Hatırlayanlarınız olacaktır, kendisinden burada en son Kitapçı performansıyla ilgili olarak bahsetmişim.

Coşkun Karademir‘in (CK Music Production) yapımcılığını üstlendiği albümün kapak tasarımı Anıl Sam‘a, mastering’i ise bir diğer etkileyici gitaristimiz Doruk Okuyucu‘ya ait. Ayrıca albümün giriş şarkısı olan Yıldız‘da -ki ben de albümden size tadımlık olarak bu müthiş şarkıyı seçtim- Cenk Erdoğan’ın kızı Zeynep Erdoğan‘ın da sesiyle babasına eşlik ettiğini duyacaksınız. Zaten hayli zengin, temalardan temalara geçen bu güzel eser, Zeynep’in sesiyle daha da bir masalsı olmuş. Son olarak albümün üçüncü şarkısı olan Gel Yanıma‘nın bir Neşet Ertaş yorumu olduğunu da belirtmeden geçmeyeyim ki şarkıyı dinler dinlemez bunu hissedeceğinizden eminim.

Kısacası karşımızda Cenk Erdoğan’dan alışık olduğumuz ve hep beklediğimiz üzere hayli kıymetli bir eser var. Süresiz bir şekilde tekrar tekrar farklı duygular içinde dinlenecek, hayatımızın içinde akıp gidecek müthiş bir albüm olmuş Arıyorum Hâlâ. Bakalım siz bu albümü dinleyince neler hissedeceksiniz? Albümün tamamına hemen aşağıdan devam edebilirsiniz ve hatta etmelisiniz de.

Cenk Erdoğan’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend