Elif Güngör – Komşuları Uyandırmadan

Bir vakitler bir arkadaşımın (kim olduğu hiç aklımda kalmadı tabii) Facebook’taki bir paylaşımı ile karşıma çıkmıştı Elif. SoundCloud hesabına gitmiş, oradaki kayıtlarını dinleyip “ne güzel şarkılarmış bunlar” diye düşünmüş, hatta şu yazının sonunda bu durumdan bahsetmiştim de.

İşbu Elif Güngör Hanımefendi bugün tatlı mı tatlı dört şarkılık bir kısa çalar ile tekrar karşımızda! 2019 yılının ilk karşıma çıkanlarından biri olan albümü çok severek birkaç tur dinledim bile, daha da bolca dinlerim diye planlamaktayım. Albümün kayıtları BAU Studios’ta gerçekleşmiş, Elif’e kayıtlarda Uras Mutlu, Hikmet Altınyıldız, Berat İşçioğlu, Burak Irmak ve Uygra Çehreli eşlik etmiş. Berat İşçioğlu aynı zamanda EP’nin prodüktörlüğünü de yapmış, mastering Emre Malikler’den, “O kapılar açılsın” temalı kapak ise Kübra Ada Gönden’in elinden çıkmış.

Güzel düzenlemeler, sakin ama dolu bir müzik, samimi sözlerden oluşmuş bu dört şarkıyı da ayrı ayrı seveceğinize inanıyorum, bana öyle oldu keza, Komşuları Uyandırmadan dinlenecek bir müzik gerçekten de… Dilerim zaman içinde hepsi videolanır da tekrar tekrar Karşılaştığım Müzikler’de yer alırlar. Girişte Seni Görseydim’i dinlediniz, aşağıdan da albümün tamamına ulaşabilirsiniz.

Elif Güngör’ü takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend