Glasxs – Seni Kimler Aldı

Glasxs – Seni Kimler Aldı

Sevgili Glasxs birkaç gün önce Sezen Aksu‘nun büyüleyici eserlerinden biri olan Seni Kimler Aldı‘nın kendi üslubuyla yorumladığı bir versiyonunu klibiyle birlikte tekli olarak paylaştı. Gerek kendi eserlerinde gerek aralara serpiştirdiği böyle güzel yorumlarda hep ortaya yüksek kalitede ve güzel işler koymayı başaran Glasxs, bu kez de Sezen Aksu’ya, ve Sezen Aksu dinleyerek eski sevgilisine ağlamış ve ağlamaya devam eden milyonlara bir selam göndermiş adeta.

2019’da yayınladığı bir diğer yorumuyla da Tarkan‘a müthiş bir selam gönderen Glasxs, yorumladığı şarkı seçimleriyle de bizim kuşağın gönlünü fethediyor. İşbu etkileyici Kış Güneşi yorumunu da henüz dinlemediyseniz, bir an önce dinleyin. Sözü ve müziği Sezen Aksu‘ya ait olan Seni Kimler Aldı’yı Glasxs (namı diğer Melis Uslu), Radio Circus London‘da kendi kaydetmiş ve mikslemiş. Basta Grey Owl‘u (namı diğer İnanç Yılmaz) dinlediğimiz kaydın mastering’i ise Iain Macdonald‘ın (Product London) elinden çıkmış. Klibi Orçun Can‘ın yönetmenliğinde çekilmiş ve düzenlenmiş olan eserin kapak görseli ise Amaia Otaola imzalı.

Özetle elimizde her yönüyle pek güzel, keyifle dinlenecek ve izlenecek bir üretim var. Bakalım siz Seni Kimler Aldı’nın bu yorumu hakkında ne düşüneceksiniz? Eserin orijinalini de aşağıya iliştireyim, Kraliçe‘ye bir selam da ben göndereyim.

Glasxs’i takip ediniz:

1 Comment
  • Kemal
      14:27h, 23 Haziran Cevapla

    Buğulu Sesiyle Bizleri 90”lara Taşıyan Glasxs”e (Melis Uslu) Teşekkürler.. dinlemeye doyamıyoruz…

Yorum ekleyin

Send this to a friend