Hedonutopia – Sev Beni

Hedonutopia – Sev Beni

Sevgili Hedonutopia 2018’de yayınladıkları son albümleri Yakamoz Sandalı‘ndan Sev Beni adlı parçayı kliplendirdi. Aynı albümün Bil ki‘den sonra ikinci klibi olan Sev Beni hayli etkileyici bir parça.

Mutlu mutlu majör majör girip insana umursamazlık aşılayan sözleriyle tam gönlünüzü hafifletecek gibiyken bir anda “nasıl gidersin” diyerek “al sana majör, al sana umursamazlık” dercesine sert bir geçiş yaşatan parçada, bir de ikinci turda “sev beni” feryadı geliyor ki şarkı bir anda yürekleri dağlayıveriyor. Dinleyici bir anda “hiçbir şey umrumda değil” modundan ağzına tokadı yemiş bir şekilde geçmiş aşklarının pençesine düşüyor. Neyse, dinleyin, bakalım sizler neler düşüneceksiniz. 🙂

Bu etkileyici klibi İkbal Bayçöl ve Abdulkadir Özer yönetmiş. Klipte Merve Baylar ve Fatih Topyaka‘yı izliyoruz. Şarkının sözü ve müziği Hedonutopia‘ya, yani Fırat Külçek ve Kerem Feyzi‘ye ait. Düzenleme, miks, müzik prodüksiyonu Taner Yücel‘in , mastering ise Chris Sansom‘un elinden çıkarken kayıt Analog Kültür‘de gerçekleştirilmiş.

Hedonutopia’ya takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend