İçimdeki İz

Efendim çoğumuzun Peyk‘ten tanıdığı sevgili İrfan Alış geçtiğimiz günlerde İçimdeki İz adlı bir kısa film yayınladı. Ne güzel ki kendisini şarkılarının ve yazdıklarının yanı sıra artık filmlerinden de takip ediyoruz, hatırlarsanız karsimuzik.com’da İrfan Alış’ın Satılık Araba filminden de bahsetmiştik.

Bu kez ıslık çalan bir çocuğu, daha doğrusu kendi çocukluğunu anlatıyor İrfan Alış bu yaklaşık on dakikalık eserde ve bu ıslık çalan çocuğun hikâyesinin içine bir işçi mahallesinde büyümeyi de serpiştirmiş hayli güzel bir şekilde. Sanıyorum biraz da bu karantina sürecine bir faydası olsun diye yarışmadır, festivaldir, etkinliktir beklemeden filmi YouTube üzerinden paylaşıverdiler, daha rahat ve hızlıca izleyebilelim diye. YouTube demişken, şuraya tıklayarak videonun altından bu filmde emeği geçen kıymetli isimlere de ulaşabileceğinizi belirteyim.

Filmin sonunda bir de İçimdeki İz’in pek güzel bir akustik versiyonunu çalmış sevgili Peyk ki o da filmden alacağınız tadı katlayacak emin olun ki. Şarkının orijinalini de aşağıya iliştireyim hazır kulaklarını çınlatmışken. Bakalım bu kısa film sizlerin de hoşuna gidecek mi?

İrfan Alış’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend