Miya – Bu Adam Sana Zor Gelecek

Miya – Bu Adam Sana Zor Gelecek

Miya uzun yıllardan sonra Bu Adam Sana Zor Gelecek isimli bir tekliyle karşımızda. Sözü ve müziği Miya’ya ait olan parçanın düzenlemesi ve klibi ise Murat Matthew Erdem‘e ait. Şarkıda da klipte de Bodrum Gümüşlük havasından gelen güçlü bir yaz hissiyatı var, tabii bir de pek çok güçlü kadının kendilerine mi birbirlerine mi verdiğinden tam da emin olamadığım bir “bu adam ile uğraştığına değmez” mesajı var.

Peki kim mi bu güçlü kadınlar? Ayça Zeynep Aydın (Miya), Birce Akalay, Mine Söğüt, Jehan Barbur, Gezin Kurtaran, Selin Türkoğlu, Bikem Portakal, Ayşe Kapusuz, Aslıhan Aksun (Mandalart), Pina Mist, İlknur Lichi, Dilay Ertuna ve Asu Özden.

Nedense -muhtemelen gözlükten- kese kağıdının içindeki adam da Yekta Kopan olabilir gibi bir hisse kapıldım ancak sevgili Yekta bu kadınların hiçbirini deli edecek odunlukta birine benzemediği için sanıyorum bu teorim çöktü. 🙂 Ayrıca klibin altında adı yazan tek erkek oyuncu o olduğu için kese kağıtlı beyefendinin Alp Hakkı Dikilioğlu olduğunu düşünüyorum. Eveti Miya’yı dinliyor ve izliyoruz.

Miya’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend