Nada – İki Örümcek

Kendisi çok özleten ikililerimizden Nada, iki gün önce Örümcek adlı bir tekli yayınladı ve yollarını gözleyen tüm sevenlerinin gönlünü bu dört dakikada geri kazanmayı bildi. Kendilerinin kulağını sanıyorum en son Güneş’in klibinde çınlatmıştım.

Sözü ve müziği Selen Hünerli ve Miray Kurtuluş‘tan oluşan ekibe ait olan parçanın düzenlemesinde bir başka hayranı olduğum isim Tan Tunçağ var ki kendisi aynı zamanda Deniz Erk‘in tasarladığı albüm görselinin videoda gördüğümüz animasyonlaştırmasını da yapmış. Tan’dan son haber aldığımızda Cava Grande‘yle uğraşmaktaydı, o da ayrı bir yazının heyecan verici konusu olsun. Örümcek’in miksinde Alp Turaç‘ın, mastering’inde ise Emre Toniia Yılmaz‘ın isimlerini görüyoruz. Gitarda ise Doğa Can Yaman‘ı dinliyormuşuz.

Örümcek’in şahane bir şarkı olmasının yanı sıra diğer bir güzel özelliği ise sanıyorum Nada’nın gelmekte olan yeni albümünün de habercisi olması. Zaten böyle damağımıza bir parmak bal çalıp kaçmak olmazdı. Bakalım sizler Örümcek’i dinleyince ne düşüneceksiniz?

Nada’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend