Of the Bees – Polaroid.

Of the Bees‘in Kitapçı‘daki Hear Them Sing performansına dair önceden buradalarda bir şeyler yazmış ve bunu yazarken de işbu Polaroid. teklisinden de bahsedeceğimizi söylemiştik.

Öncelikle klipten başlayalım, izleyeceğiniz bu güzel klip Of the Bees projesinin esas adamı Dennis Aydemir‘in ve Enver Perez‘in ellerinden çıkmış. Aynı zamanda Of the Bees’in ilk teklisi olma özelliğini taşıyan Polaroid. ise 2019’ın başında Blue Kite Studios‘ta kaydedilmiş. Bu güzel işin arkasındaki ekipten biraz daha detaylı bahsetmek isterim. Vokal ve gitarıyla şarkının iskeletini oluşturan Dennis Aydemir’e, kayıtta Ali Somay, Valentin Kimstedt, Serkan Emre Çiftçi, Gökçe Coşkun, Yağmur Yılmaz, Bike Öner, Ozan ‘Oji’ Kısaparmak ve Berke Can Özcan eşlik etmiş. Düzenleme, kayıt, prodüksiyon süreçlerinde ise Arda Erboz, Deniz Cem Demir, Mahmut Albulak isimleri karşımıza çıkıyor. Son iki kritik isim ise stüdyo içi fotoğraf çekimlerini yapan sevgili Levent Sevi ve parçanın görselini hazırlayan Derio Ilari.

Böyle sıra dışı işlerle karşılaştığımıza elimizden geldiğince o işin arkasındaki isimleri de yazmaya gayret ediyoruz ki müzik kâşiflerine yeni ipuçları verelim, onları yeni yollara yönlendirelim. Of the Bees’ten yeni haberler duymayı da heyecanla bekliyoruz.

Of the Bees’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend