Vera – Ev Kayıtları

Vera – Ev Kayıtları

Üretkenliğiyle müzikseverlerin takdirini kazanan sevgili Vera ekibi salgın sürecini boş geçmeyerek bu dönemde iki şarkılık Ev Kayıtları adında akustik bir paylaşım yaptı. Biri bu yıl, diğeri geçtiğimiz yıl yayınlanan ve hatırlayacağınız üzere her ikisine de Karşı Müzik’te yer verdiğim Deniz Kabukları ve Sokaklar teklilerinin akustik düzenlemelerinden oluşan bu ikili tam anlamıyla dingin bir yaz arkadaşı olacak dinleyenlerine.

Evet belki bu yaz çılgınca yaz tatilleri yapamıyoruz ama evde bir kanepeye ya da yatağa uzanıp veya balkonda bir sandalyeye oturup dinleyebileceğiniz, biraz daha şanslıysanız bir ağaç gölgesinde veya deniz kenarında size eşlik edecek huzur verici iki düzenleme var elimizde, bu dönemin ruhuna uygun olarak.

Yine salgın koşulları sağ olsun ev stüdyosunda kaydedilen ve bu kez gitarların yanı sıra glockenspiel ve kalimba gibi enstrümanlar da içeren eserlerin mastering’i Güven Ersoysal (Babajim İstanbul Stüdyoları) tarafından gerçekleştirilmiş. Ben size bu ikiliden Deniz Kabukları’nı seçtim tadımlık olarak, tabii yine her ikisini de hemen aşağıya iliştirdim ki dinlemeden geçmeyesiniz. Bakalım bu akustik kayıtlar size ne hissettirecek?

Vera’yı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend