Ceren Gündoğdu – Kayıp | Kitapçı

Uzun zamandır favori müzik programlarımdan Kitapçı‘ya dair bir şeyler yazmamışım buralarda diye düşünürken fark ettim ki program da zaten neredeyse 4-5 aylık bir mola vermiş bu süreçte. Karşı Müzik’te en son bahsi geçen kitapçı bölümü sevgili Cenk Erdoğan’ın etkileyici performanslarını içeriyormuş.

Kitapçı’nın yeni yayınladığı son bölümünün konuğu ise bir diğer sevdiğimiz isim Ceren Gündoğdu. Ceren’den de en son klibiyle birlikte yayınladığı Kapalı Gözlerle teklisi zamanında bahsetmişim Karşı Müzik’te, bundan birkaç ay önce. Sevgili Ceren Kitapçı’da yanına Erkan Zeki Ar ve Sercan Kaya‘yı da alarak geçtiğimiz sene yayınladığı Kayıp parçasını seslendirmiş. Hem performans hem kayıt kalitesi o kadar iyi ki, neredeyse stüdyo kaydından daha parlak tınlayan bir sonuç çıkmış ortaya. Bakalım siz Kayıp şarkısının bu performansı hakkında ne düşüneceksiniz? Şarkının orijinalini ve klibini de aşağıya iliştiriyorum.

Hazır Ceren ile ilgili yazıyorken son olarak kendisinin geçtiğimiz ay sonunda Türk müzik camiasının ve TRT’nin önemli isimlerinden biri olan babası Zafer Gündoğdu ile birlikte seslendirdiği İki Keklik türküsünü de buraya ekleyerek bol videolu bir yazı ile sizler baş başa bırakayım.

Ceren Gündoğdu’yu takip ediniz:

Tabii Kitapçı’yı da:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend