Deniz Tekin – Böyle Bir Kara Sevda | ve ben yalnız

Sevgili Levent Sevi‘nin sıra dışı “tam akustik” müzik programı ve ben yalnız uzun bir aradan sonra sahalara bomba gibi bir dönüş yaptı. ve ben yalnız’ın ikinci sezonunun ilk konuğu sevgili Deniz Tekin, dinleyip izleyeceğiniz üzere ve ben yalnız için Böyle Bir Kara Sevda‘yı seslendirmiş.

Deniz Tekin ile ilgili olarak en son Deniz’in bir başka Levent Sevi programı olan Kitapçı’ya konuk olduğu performansı yazmışım Karşı Müzik’e. Bu kez Deniz Tekin sözü ve müziği Gündoğdu Duran‘a ait bir eser seslendiriyor. Programın formatı o kadar güzel ki, ekran başında insan “müzisyene ayıp olmasın diye” çıt çıkarmadan, nefesini tutup dinliyor şarkıyı bir solukta.

Araya uzun zaman girdi, programın arkasındaki ekibi de hatırlayalım bir kere daha. Levent Sevi’nin yapımcısı ve yönetmeni olduğu projenin konseptini Sevi ile birlikte sevgili Can Güngör oluşturmuş. Can Aydınoğlu‘nun kaydettiği sesleri Umut Çetin miksliyor ve ortaya izlediğiniz ve ben yalnız videoları çıkıyor. Karşı Müzik’te ve ben yalnız’dan en son Tuğçe Şenoğul bölümünde bahsetmişim, ki benim de favori bölümlerimdendir.

O bölümden bu yana arada birbirinden değerli pek çok başka bölüm de oldu tabii. En iyisi ben programın tüm videolarını da aşağı liste şeklinde iliştireyim, siz merak ettiklerinizi dinler/izlerisiniz. Hiçbir sevdanın kara toprakta bitmemesi dileklerimle.

Deniz Tekin’i takip ediniz:

Tabii Levent Sevi aracılığıyla ve ben yalnız’ı da:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend