Deniz Tekin – Güneşe Doğru

Sevgili Deniz Tekin uzunca bir aranın ardından Güneşe Doğru adından bir ikili yayınladı geçtiğimiz haftalarda. Bununla da yetinmedi, ikiliye adını vermeyen Uyanmalıyım parçasının klibini de paylaştı. Kendisini Karşı Müzik’te en son “ve ben yalnız” performansı ile anmışım.

Ben sizler için bu ikiliden tadımlık olarak Uyanmalıyım’ı ve güzel klibini seçtim, Güneşe Doğru‘yu da hemen aşağıdaki Spotify kutucuğundan dinleyebilirsiniz her zamanki gibi. Öncelikle pek çoğunuzun The Away Days‘ten de tanıdığı Can Özen‘ın kliplerinin şahane olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim, keza Uyanmalıyım’ın klibi de her detayıyla hayli güzel olmuş, klip ekibini merak edenleri şuradan Can’ın ilgili paylaşımına alalım.

Şarkıya gelirsek sözü müziği Deniz Tekin’e ait olan parçanın hayli etkileyici düzenlemesinde Deniz’in yanı sıra Bartu Özbatur, Gürhan Öğütücü ve Sezer Özdem‘in isimlerini de görüyoruz ki bu isimleri sırasıyla şarkının davul, gitar ve baslarında da duyuyoruz zaten. Uyanmalıyım bir süredir dinlediğim şarkılar arasında en özgün ve hoş düzenlemeye sahip olanı. Görsel dünyasıyla da işitsel dünyasıyla da mis gibi bir eser var karşımızda kısacası. Keza ikiliye adını veren Güneşe Doğru da pek hoş bir parça, kim bilir belki bir ara o da kliplenir.

Bakalım bu ikili hakkında siz neler düşüneceksiniz?

Deniz Tekin’i takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend