Şirin Soysal – Melatonin

Şirin Soysal – Melatonin

Birkaç yıldır sesini duymayı özlediğimiz sevgili Şirin Soysal 2020 daha tazeliğini yitirmeden Melatonin adlı bir ikili yayınladı.

Kahve ve Melatonin ile Benim Gibi adlı etkileyici şarkılardan oluşan bu ikilinin ilki olan Kahve ve Melatonin aynı zamanda Şirin’in yönetmenliğinde Ceyda Özbaşarel‘in kamerası ve Taner Sarf‘ın kurgusuyla kliplendirilmiş. Sözü ve müziği Şirin Soysal’a ait olan parçanın Derin Bayhan‘ın Studio Daire‘de gerçekleştirdiği vokal kayıtlarının dışındaki tüm süreçlerinde (prodüksiyon, düzenleme, çalımlar, kayıt, miks, mastering) Erdem Helvacıoğlu‘nun imzası var.

Pürtelaş 3+1 döneminden tanıştığımız Şirin’in son albümü Mutlu Melankolik‘in yayınlanmasından bu yana dile kolay dört yıl geçmiş. Arada 2017’de kendisiyle Selen Gülün’ün Kadınlar Matinesi albümünde karşılaşmıştık bu süreçte sadece. Daha evvelinde ise Şirin’in Ziyaret (2013) ve Bir Şeyler Var (2011) adlarında iki şahane uzun çaları var.

Melatonin’i ikisi bir arada dinlemek isteyenler için aşağıya da iliştiriyoruz. Bakalım bu ikili size neler hissettirecek?

Şirin Soysal’ı takip ediniz:

Hiç yorum yok

Yorum ekleyin

Send this to a friend